Крім збірної України на цьому тижні є й інші цікаві матчі – докладний аналіз усіх топових подій в нашому прогнозі.

Україна непогано почала відбір, двічі зігравши внічию зі своїми конкурентами з Ісландії і Туреччини, після чого, досить легко обіграла в домашніх стінах Косово, ось тільки, цей домашній матч був зіграний в Польщі. Експерти вважають, що обіграти Фінляндію підопічним Шевченка під силу, незважаючи на те, що «жовто-блакитні» виграли тільки один матч із шести останніх.

Ставка на перемогу України в 2-й половині матчу через коефіцієнт 1.6

Зрозуміло, що у матчі між чинним чемпіоном Європи і скромним середняком Латвією, переможець практично відомий до початку самого поєдинку. Тим більше що португальці виграли два останні матчі у Андорри і Фарер по 6:0! За всю історію особистих зустрічей команди грали між собою 4 рази, і в кожному з випадків перемога залишалася за піренейцями.

Ставка на перемогу Португалії з азіатським гандикапом (-2,5) – за коефіцієнт 1.6

Принципове класичне британське протистояння, в якому явним фаворитом виступають англійці, які не тільки не програвали у цій відбірковій кампанії, але ще й не пропускали! Правда, і Шотландія знаходиться від родоначальників на відстані однієї перемоги. Цікаво, що «Горяни» виграли в Англії 2 з 3 матчів в історії протистоянь.

Ставка на тотал більше 2,5 - за коефіцієнт 1.85

Якщо вас зацікавив один із прогнозів і ви вирішили зробити ставку, рекомендуємо на сайті 1football.info обрати найкращу букмекерську контору України для ставок.

1

Яндекс.Метрика