Ви розкажемо, на що можна зробити ставки в найцікавіших товариських матчах збірних.

Україна vs Сербія

Обидві збірні перебувають у хорошому настрої. Серби вирвали нічию в Уельсі, результат для такого складного виїзду цілком прийнятний. Українці обіграли фінів. Нехай матч вийшов важким і до творчих дій можна пред'явити безліч претензій, але на етапі становлення головне було взяти три очки.

Ну а товариські матчі й потрібні для постановки гри. У Андрія Шевченка часу на це практично не було. Втім, Славолюбу Мусліну теж треба перевірити різні поєднання і награти щось в плані тактики. Мабуть, склади будуть не оптимальні, а експерименти в обороні призведуть до неузгодженості. Тотал більше двох за 1,7 – відмінна ставка.

Італія vs Німеччина

Гра настільки титулованих збірних викликає підвищений інтерес, навіть якщо вона товариська. Заглибившись в історію, можна згадати безліч епічних зустрічей, в яких вирішувалася доля цих команд в глобальних турнірах.

Для німців дуже прикрою була поразка від «Скуадри Адзурри» на домашньому чемпіонаті світу. З тих пір «Бундестім» семимильними кроками пішов уперед, а ось італійці позиції здали. Підрівнює шанси тільки поле в Мілані. Тренери цілком можуть поекспериментувати, але в будь-якому випадку воротарі там (основні і запасні) – світового класу, тому тотал менше за 1,8.

Англія vs Іспанія

Суперечка між двома футбольними державами йде на всіх рівнях. Англійці із задоволенням розкажуть про касові збори клубів прем'єр-ліги, інтерес до турніру в усьому світі. Іспанці нагадають про завойовані трофеї і результати очних поєдинків.

Причому «іспанці» й «англійці» тут вживаємо в широкому сенсі, а не тільки в позначенні нації, бо шанувальників футболу з цих країн повно на всіх континентах. Але чемпіонати – це солянка з зірок, а ось збірні – це суперництво без зайвих домішок. І тут «Фурія Роха» дасть величезну фору підданим королеви. Тоді беріть гостей за 2,57.

Якщо ви вирішили зробити ставку на один із матчів і бажаєте при цьому отримати бонус до 1000 грн, рекомендуємо ознайомитися із пропозицією букмекерської контори Zirkabet тут.

1

Яндекс.Метрика